receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitvegetarian.cz
vegetarian.czVegetariánské výrobky na veletrhu Harmonie 2004

Veletrh zdravého životního stylu Harmonie probíhal v Pražském výstavním areálu Letňany od 8. do 10. října. Kromě obvyklých záležitostí, zde byla i poměrně bohatá nabídka novinek pro vegetariány.


Český den vegetariánů 2004

2.10.2004 se uskutečnil u příležitosti Světového dne vegetariánství nultý ročník Českého vegetariánského dne jako propagace a oslava letošních českých vegetariánských výročí. Jak už bývá zvykem vegetarian.cz nemohl na takové akci chybět a připravili jsme pro Vás dlouhou následující reportáž, snad se Vám bude líbit. více zde


Světový den vegetariánů v Blansku 2004

V rámci Světového dne vegetariánů a 4 Dnů zdraví v Blansku uspořádalo v pátek 1.října 2004 Sdružení Jóga v denním životě Blansko ve spolupráci s Radou zdravého města Blanska ochutnávku vegetariánských jídel na blaneském náměstí Republiky nazvanou Vegetariánské dobroty. Blansko - Světový den vegetariánů

Tisková konference a billboardová kampaň

Dne 30.6.2004 se konala tisková konference u příležitosti nové tiskové kampaně Zvířete v tísni, která zaplavila ČR 500 billboardy s cílem představit veřejnosti stanovisko ADA, kanadských dietologů k vegetariánské stravě.

Novinky pro vegetariány na Salimě 2004 část 2

Ovocné a zeleninové BIO šťávy od společnosti JACOBY, hořčice a kečupy v biokvalitě od firmy ZWERGENWIESE a výrobky od společnosti DAVERT - celozrnné trvanlivé pečivo, dresinky a omáčky. Více informací zde ...

Novinky pro vegetariány na Salimě 2004 část 1

Pohankové, jáhlové, rýžové, fazolové, hrachové vločky instantní Firma RH natur, s.r.o přichází na trh s ucelenou řadou instantních vloček. Na nové výrobky jsme se pro Vás zeptali pana Karla Rohrera.

ČSVV na veletrhu Salima 2004

Skalní vegetariáni a vegani si asi povzdechnou: co tam dělají, "mezi takzvanými masaři". Jaká byla skutečnost se Vám pokusíme přiblížit v následující reportáži.

Reportáž: Podivný hamlet

Pod tímto názvem je ukryta nová kavárna v Brně. Jistě se teď ptáte co dělá nějaká kavárna na stránkách Vegetariána. Že to není jen tak nějaká kavárna se Vám snažíme přiblížit v rozhovoru s managerem kulturní kavárny Podivný Hamlet, Ing. Davidem Bartůškem.

Reportáž: Evropská vegetariánská unie v praze

3. - 4. 11. 2000 se konala v Praze Výroční schůze Evropské vegetariánské unie. Toto setkání bylo organizováno v rámci činnosti České společnosti pro výživu a vegetariánství. Na tomto setkání se sešli zástupci 15 jednotlivých vegetariánských společností z různých států Evropy.

Reportáž - COUNTRY LIFE - vegetariánská restaurace, jídelna a prodejna Praha Melantrichova

Navštívili jsme vegetariánskou restauraci a prodejnu v Praze na Melantrichově ulici COUNTRY LIFE.


PANGAMIN - BIOLÉČIVO 21. STOLETÍ

Navštívili jsme výrobnu Pangaminu - přírodního zdroje vitamínu řady B. Výrobou nás ochotně provedl vedoucí programu Pangamin pan Radek Sajvera, který nám také odpověděl na naše otázky.

ALMA KLUB

Vegetariánská restaurace v Kroměříži.

redakce