receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitvegetarian.cz
vegetarian.cz
Anglický úvod písmena A - K

písmena L - Z

Praha

Slovenská republika

Bioobchody v PrazeSEZNAM VEGETARIÁNSKÝCH RESTAURACÍ A OBČERSTVENÍ - Česká republika

aktualizováno 11.9.2018

Tento seznam má pomoci při cestování všem, kteří se stravují bezmase nebo omezují spotřebu masa. Čistě vegetariánských stravoven je velmi málo. Proto jsou v seznamu také zařízení poskytující mimo masitých jídel i širší výběr jídel bezmasých.

Pokud ve městě nejsou jiné možnosti bezmasého stravování, uvádíme občas náhradní řešení - například pizzerie, prodejny zdravé výživy bez občerstvení atd. Někde uvádíme i čajovny, neboť poskytují unavenému turistovi mimo nápoje i klidné odpočinutí v kulturním a nekuřáckém prostředí. Těšíme se i na Váš příspěvek, kterým seznam doplníte nebo opravíte.


Bude velmi dobré, když se i vy zapojíte do aktualizace zde uvedených informací.

Informace prosím zasílejte dočasně nejen přes formulář, ale současně je zašlete i na email restaurace@vegetarian.cz. Je to z technických důvodů - pro zavedení nového systému, odstranění chyb a kontrole. Děkujeme za pochopení. Mějte se krásně

Poznámka: autorem původního seznamu z roku 1999 byl ing.Libor Kotoun

zaslat novou informaci

Děkujeme ...


Města jsou řazena podle abecedy. V současné době je dokončen nový sytém, který prochází aktualizací informací, probíhá překlopení do zcela nového vyhledávacího systému.
     (Předpokládané uvedení do provozu bohužel prodlužuje -                              odhad je během roku 2018).

    Děkujeme předem za jakoukoliv nabídku při zprovoznění systému

                               

Czech vegetarian website, Vegetarian Visitors , vegetarian restaurant, zdravá výživa, zdravé výživy, hubnutí, ekologie, tofu, relaxace, The Raw Food Revolution Diet, restaurant prague, vegan, Vegetarian Restaurants and Vegetarian food in Prague 2010, Veggie Recipes, Czech and World Vegetarian And Vegan News, Vegetarian shoes, vegetarian recipes, zdrava strava, zdravý život, zdravý životní styl, vegetariánské lasagne, vegan recipes, shopping, restaurace brno, bios, bio, biopotraviny, zdraví a krása, portal, vegetarianism, food garden