receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitvegetarian.cz
vegetarian.cz
Kuchařské knihy

Časopisy

Odborná

Zákony ...

Fejetony

Kalendář


Kuchařky, literatura, publikace, fejetony ....

"V mládí jsem se zřekl jezení masa a přijde den, že lidé mně podobní se budou na zabíjení zvířat dívat tak, jako se dnes dívají na zabíjení lidí."

Leonaro Da Vinci


Tomáš Husák - STOP NEMOCEM

vegetarian.cz doporučuje

Tomáš Husák - STOP NEMOCEM

Tato kniha shrnuje pravidla životosprávy, která umožňují zabránit z osmdesáti procent všem těžkým chrobám, Znamená to, že z pěti lidí, kteří v současnosti umírají, by čtyři nemuseli umřít, kdyby se těmito pravidli řídili. Všechna tvrzení této knihy jsou doložena tak, aby se čtenář mohl přesvětčit o jejich pravdivosti.


MUDr. Igor Bukovský


HLEDÁ SE ZDRAVÝ ČLOVĚK

vegetarian.cz doporučuje


Kniha velmi příjemnou a poutavou formou seznamuje s nejnovějšími vědeckými poznatky o zdraví a výživě člověka.

vydalo nakladatelství Advent-OrionRudolf Hauschka


ČLOVĚK A VÝŽIVA

vegetarian.cz doporučuje


Pozemská a kosmická strava, praktické pokyny. Naleznete zde vysvětlení, jaký je rozdíl mezi pozemskou a kosmickou výživou a proč je ten rozdíl tak důležitý, jaký bude nový věk lidské výživy, vice ZDE


J.D.Pamplona Rager


VYCHUTNEJ ŽIVOT

vegetarian.cz doporučuje


Kniha o zdravé výživě. Obsahově i graficky velmi kvalitní. Fundovaně vám odpoví na dotazy typu: ale vegetariánům musí něco chybět. Výsledky populačních studií vegetariánů. Ukázka z knihy: Důvody pro

vydalo nakladatelství Advent-Orion
Dr.Hans Diehl, MUDr. Aileen Ludingtonová, MUDr.Peter Pribiš


Dynamický Život

vegetarian.cz doporučuje !


Autoři této knihy se jednoduchou a přístupnou formou snaží podat to, co by jinak možná zůstalo v lélařských lexikonech. V 52 stručných kapitolách získá čtenář řadu moderních poznatků, které se opírají o důležité výzkumy a statistiky. Kniha však poskytuje i program pro vystavění základních pilířů vyváženého života. Čtenáři se tak otvírá příležitost vykročit na cestu nových možností, jež skrývá jednoduchý a nenáročný životní styl.

vydalo nakladatelství Advent-Orion