receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitvegetarian.cz
vegetarian.czJÍDELNA

RESTAURACE

Reportáž - COUNTRY LIFE - vegetariánská restaurace, jídelna a prodejna Praha Melantrichova

Navštívili jsme vegetariánskou restauraci a prodejnu v Praze na Melantrichově ulici COUNTRY LIFE.

Prodejna

Prodejna je přímo v centru. Melantrichova ul. vede ze spodní části Václavského nám. (metro A Můstek) na Staroměstské nám. Vchod do prodejny je z ulice a do jídelny z průjezdu. (Foto vpravo: pohled ve směru od Václavského náměstí). Pokud by Vás kroky vedli od Václavského náměstí, jistě si všimnete dřevěného průčelí se zlatým nápisem Country Life. Na vstupníh dveřích je logo značky biopotravin.

Uvnitř prodejny Vás přivítá vůňe čerstvého pečiva a obilí.

V této prodejně můžete koupit snad vše, co je na českém trhu. Zajímavostí je možnost navážit samoobslužně do pytlíku Vámi zvolené množství např. sušeného ovoce, oříšků a různých druhů obilovin.


Denně zde doplňují čerstvé pečivo, mnoho druhů (slané, sladké, speciality). Je zde k dostání velké možství biopotravin, jak tuzemských jako je Klaso, ROBI, TOFU, Vegeťák. K samozřejmosti patří sojové jogurty, ale také zahraniční výrobky např. mořské řasy, pomazánky různých druhů, napojové speciality. Celá škála koření, těstovin, výrobků typu natural a BIOPOTRAVINY.

Interiér prodejny je příjemný a navozuje příjemnou atmosféru. Mimo to, je zde možno zakoupit literaturu o zdravé výživě a zdravém způsobu života a také měsíčník, který vydává Country Life s.r.o časopis PRAMENY ZDRAVÍ. Otevírací doby prodejny je Po -Čt 8-19, Pá 8 -16, Ne 11-21. Ve dvoře je také jídelna, restaurace a Prodejna přírodní kosmetiky, ta má otevřeno Po-Čt 8-19, Pá-9-15 .

redakce