receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitvegetarian.cz
vegetarian.cz
Mladý ječmen - Green Barley

Nový výrobkem ze světa zelených potravin, je prášek z výhonků mladého ječmene Green Barley. Mladý ječmen je vynikající zelený nápoj, který ovlivňuje řadu nemocí tím, že napomáhá optimálnímu fungování našeho organismu. V každém semínku je skryto vše co z něj vyroste, je v něm obrovská energie. Po vyklíčení má rostlinka v tomto raném období velmi vysoké množství energie a živin, které příjmá z přírodních zdrojů (tedy ze slunce, země, vody a vzduchu).

A ta je právě obsažena v mladých výhoncích ječmene, který je vypěstovaný v organicky bohaté blahovičníkové půdě v Austrálii. Výhonky jsou zpracovány pomalým sušením při teplotě podobné jako má lidské tělo a potom semlety na jemný rozpustný prášek.

Mladý ječmen Green Barley je tedy velmi bohatým zdrojem organického křemíku, železa, draslíku, vápníku, hořčíku, fosforu, zinku, manganu a mědi.

Poskytuje hojnost živin - vitamíny, minerály, amino kyseliny, aktivní enzymy, antioxidanty, bioflavonoidy, chlorofyl a jiné fytonutrienty, které jsou potřebné pro optimální buňkový metabolismus, regeneraci a ochranu. Zlepšuje trávení a vstřebávání živin.

Parametry a vlastnosti, výhody ...

Hlavní vlastností je antioxidační ochrana – synergická kombinace antioxidantů zahrnujících vitamin A, vitamin C, vitamin E, superoxid dismutasi a chlorofyl . Jemná detoxikace pomocí působení enzymů, chlorofylu a jiných rostlinných složek Eliminace silných tělesných zápachů.

Návod pro výrobu nápoje:

1 – 2 čajové lžičky zamíchejte s ovocným džusem, nebo jiným oblíbeným nápojem. nemá se používat s horkými nápoji, jelikož teplo neutralizuje aktivní enzymy. Další možnost použití je přidání mladého ječmenu do cereálií, salátu nebo jiného studeného jídla.