receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitvegetarian.cz
vegetarian.cz

Seznamka


Seznamka 

inzerát vložen 16.6.2020

Ráda potkám hledajícího,

se vztahem k přírodě, všemu živému i alternativní kultuře. Pracovala jsem většinou v neziskovkách, nyní nemám televizi, ale také nejsem vůbec mimo, všech výdobytků civilizace si vážím a bez nich by se mi žilo těžko. Stejně tak s duchovnem, ráda se nechávám inspirovat různými směry, ale nechci se nikde organizovat, asi nejbližší je mi zen budhismus nebo Čtyři dohody.

U lidí nejvíc oceňuji laskavost, smysl pro humor a odpovědnost. Zdravý životní styl pro mě není dogma, ale radost. Zajímá mě i přírodní stavitelství, ráda bych někdy žila v nízkoenergetickém domku z přírodních materiálů.

Jsem přemýšlivá, citlivá a snažím se být i nohama na zemi. Na věku nezáleží, děti vítány. Každé setkání může být inspirativní, nedělám si předem žádná očekávání a s nadějí očekávám věci příští, takže se opravdu na tebe těším.

Doubravka

elisstra@seznam.cz
Váš text inzerátu pro zveřejnění zasílejte na: seznamka@vegetarian.cz

Poznámka: prosím zasílejte text inzerátu s diakritikou :-)

Odpovědi na uveřejněné inzeráty, prosím zasílejte přímo na jejich emailové adresy uvedené na konci inzerátu.

Inzerát musí obsahovat jméno nebo přezdívku, věk, město, nebo alespoň kraj.

Nově uvádíme i datum vložení inzerátu - starší inzeráty mohou být již neaktuální. Pokud váš inzerát již není aktuální, zašlete prosím email o zrušení inzerátu, počítejte prosím s tím, že nebude smazán ihned...