receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitvegetarian.cz
vegetarian.cz

Seznamka


Seznamka 

inzerát vložen 15.1.2020Dlouho jsem se cítila jako příroda v těle ženy, nikdy jsem nezapadala do pojmu „žena“ v pojetí civilizace a myšlení, s rolí civilizované „ženy“ spojené a byla mi vždycky vzdálená role takové ženy. Jsem mimo role, neumím je „hrát“.

Cítím se jako stéblo trávy, vítr, řeka… Ale tady uprostřed přírody kde mi Matka Země, já a Bůh splnili moje přání, touhu a potřebu žít uprostřed přírody, v její náruči porostlé měkkou vlídnou trávou, s jejími stále přítomnými dary a živly, na louce mezi horami, se mi dostalo poznání, že žena jsem a že slovo „žena“ náleží mnohem hlubšímu, nejhlubšímu pochopení a poznání:

Moje poznání –

Ženy tu jsou proto, aby pomáhaly Matce Zemi ž í t a otevíraly nové cesty k její nenásilné zdravé živelnosti. Ta osvěžuje a probouzí lidi. Pomáhají vnímáním a napojováním se s moudrostí přírody na její „hlas“ a potřeby a na ty potřeby s moudrostí instinktivně reagují správnými myšlenkami, činy a tvořením. Tvořením v přírodě z přírodních materiálů, aby se Matka mohla projevovat v té nejkrásnější formě a byla tím čím je. Nespoutaná krásná respektovaná. Je to dárkyně života.

Toužím po muži, který hledá tyto řádky. Dál už není třeba cokoli psát.

I pro mne je od té chvíle Muž ten, který je propojený s vědomím Vesmíru, přirozeně vyladěn na potřeby Matky Země, na které odpovídá náležitě zodpovědně a s otevřeným srdcem. Je milující, instinktivně tvůrčí a šikovný…

Výška ideálně 174 cm, je mi potěšením a radostí mít tvoje oči naproti mým. Věkově 42 - 52. Přeji si abys byl z blízka, a nebo, budeš-li z daleka abys dokázal zůstat na blízku. Nehledám Buddhu na obláčku.

Pár řádek o mně:

Jsem tvůrčí činorodá bytost, miluju kontakt a tvoření se dřevem, trávou, bylinami, s vodou a s pomocí hlíny. Někdy jsem ospalá, když spí i příroda, jsem tulivá, miluju lásku, dotýkat se milující bytosti, něžně hladit a to stejné zbožňuju dostávat. Miluju se milovat a mazlit, … v prostoru bez času. Žiju bez času. Živly jsem, pokorně a upřímně a také je miluju a ctím. Velmi si vážím a děkuji za dary, které mi příroda dává - - zářivý svit měsíce do mělkého horského údolí, zemské ticho a večerní jemnou mlhu, šum větru který je překrásným darem a velmi často přítomen a mnoho dalších… děkuju opravdu moc. Zbožňuju trávu pod svýma nohama. Od jara do teplého podzimu běhám bosky. Miluju slunce.

Táňa, východ hor Orlických

zelenetoulani@email.czVaše nabídky (1) zasílejte na: seznamka@vegetarian.cz

Poznámka: prosím zasílejte vaše nabídky s diakritikou :-)
Odpovědi inzerentům prosím zasílejte přímo na jejich adresy.

Inzerát musí obsahovat jméno nebo přezdívku, věk, město, nebo alespoň kraj.

Nově uvádíme i datum vložení inzerátu - starší inzeráty mohou být již neaktuální. Pokud váš inzerát již není aktuální, zašlete prosím email o zrušení inzerátu, počítejte s tím, že nebude smazán ihned..