receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitvegetarian.cz
vegetarian.cz

Seznamka


Seznamka 

inzerát vložen 5.6.2018

Ahoj děvče...

Jmenuji se Tomáš, jsem vegan (cca 5 let, předtím dlouho vegetarián) z etických důvodů (kamarádi se nežerou), abstinent, ale (zatím) kuřák. Výška 178, hodně štíhlý ale - nepíši konkrétní věk, vypadám totiž tak někde mezi 30 a 40, což je ověřené a důležité, totiž abys' nevypadala vedle mne jako moje máma.

Dá se říci, že jsem člověk s rozhledem, hovorný a většinou i zábavný, ale také naslouchající a přiměřeně zodpovědný; rozlišuji ovšem, co je opravdu důležité.

Hlavní zájem - no... vše, co je tak, či onak tvůrčí. Hudba (od minimalu a ambientu, přes klasiku, až k HC a industrialu), poezie, výtvarno (včetně PC grafiky), filmy, ale také třeba starožitnosti - věci s duší a příběhem (a taky strašidla, jo...). Samozřejmě mám velmi v lásce přírodu, takže jasně a nepochybně - procházky, výlety (ztratit se v pralese a tak...). No a pak je tu určitě značný zájem o nepovrchní, duševní, či snad duchovní záležitosti mezi nebem a zemí. Sport? Hmm... to nic moc. Ale rekreačně se vyblbnout na kole, či třeba ve vodě, to je rozhodně OK (to chceš, ne...?).

Hledám rozhodně a pouze vážný vztah, prostě lásku a asi tu s velkým L. Hluboké zaujetí, opravdovou blízkost a něhu. A to vše nadlouho (navždy?) a s věrností.

Ty a já, jako už tisíce let.

Tomáš

PS. Umím vařit (profi)

monogame@post.cz
Vaše nabídky (1) zasílejte na: seznamka@vegetarian.cz

Poznámka: prosím pišete emaily/odpovědi s diakritikou :-)
Odpovědi inzerentům prosím zasílejte přímo na jejich adresy. Nově uvádíme i datum vložení inzerátu - starší inzeráty mohou být již neaktuální. Pokud váš inzerát již není aktuální, zašlete prosím email o zrušení inzerátu.