receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitvegetarian.cz
vegetarian.cz

Seznamka


Seznamka 

inzerát vložen 24.4.2018

Ahoj, hledám spojence, štíhlého, zdravého muže, kamaráda ve věku 40-42, 175-180 cm, vnitřní bytost. Vegetariána, s opravdovými životními hodnotami, upřímného k sobě samému a tím i k veškerému životu, vnímavého, milující život. Muže, který aktivně dovede uchopit příležitosti, které život posílá. Ideálně z jižních Čech.

Já a synek 7 let, veselý, upřímný a otevřený kluk : ) jsme vegetariáni, žijeme v přírodě, stále víc v jejím souladu. Budeme se stěhovat a stavět menší dřevostavbu. Už se moc těším. Chtěla bych sdílet to, co žiju. To co přichází

Co nebo koho máme rádi: podobně laděné lidičky kolem nás, velký i malí : ) Srandu a pohodu. Aktivní odpočinek proběhnutím se po horách, unášením se v říčních proudech na kánoi známo i neznámo kam, skočit pod hladinu pískovny či zatopeného lomu : )

Rádi tvoříme, rukama i intelektem : ) a také moc rádi odpočíváme v houpací síti natažené mezi stromy za doprovodu ptačích písní, zelené trávy, kvetoucích blatouchů, modrého nebe a zářivého slunce.

Cítím se svobodně s lidmi, kteří svobodně projevují své emoce jak přicházejí. Kteří jsou sami sebou, otevření a zranitelní. V takových lidech se vyznám a mohu upřímně reagovat a naše vztahy rostou : )


Děkuju. Lí

email: zelenetoulani@email.cz

Vaše nabídky (1) zasílejte na: seznamka@vegetarian.cz

Poznámka: odpovědi inzerentům prosím zasílejte přímo na jejich adresy. Nově uvádíme i datum vložení inzerátu - starší inzeráty mohou být již neaktuální. Pokud váš inzerát již není aktuální, zašlete prosím email o zrušení inzerátu.