receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitvegetarian.cz
vegetarian.cz

Seznamka


Seznamka 

inzerát vložen 18.10.2017

Moudrý Muži.

Oslovuji Tě touto cestou, neb jsem Tě nepotkala v lese ani na lukách. Zřejmě byly Tvé Ruce zaměstnány Tvořením a Mysl odvedena daleko ode mne. A přes svou nesmělost a plachost, činím nyní krok blíže k Tobě, k NÁM.

I já Tvořím. Třebas to zní banálně, konečně si přiznávám, že ač bych to mohla či (kdy) chtěla popírat, právě toto je mou Cestou: tvořit velkou Rodinu a Žít v Úctě ke všemu Živému.

Stále se učím. Být Přítomna. Odhazovat strachy, vystupovat z řad, Pouštět, co má odejít, a Důvěřovat svým Pocitům. Strhávat časem nasazené a dobře přilepené masky. Hledět do Zrcadla a mít Odvahu vidět Sebe.

S poslední maskou zůstala pod ní tvář Víly. Bylo těžké ji zahlédnout a ještě těžší Přijmout. Je křehká a hledá Oporu. Takovou tu fyzickou. A tak Tě volá, trpělivý Průvodce, vždyť v tom Systému je sama mnohdy ztracená.

Plány mi nevycházejí a vlastně už ani neplánuji. Dělám malinké krůčky v tom, "co je třeba", a nečekané skoky vedené hlasem Nitra. Mohu zaujmout či dokonce iritovat svou nestádovostí, avšak nedokáži již konat, co "je obvyklé" a jednoduché a ignorovat dosud Poznané.

Snažila jsem se. Opravdu, moc. Ale nebudu jiná... Konečně vnímám a uznávám Celistvost i Sílu své jemné Ženy.

Smím-li vyslovit přání, pak tedy Žít s Tebou a dětmi v Prostoru, kde se volně dýchá a vládne Klid, čerpat v něm z Moudrosti Matky Země a našich předků a být si vzájemně Pomocníky v Tvorbě směrem k soběstačnému a harmonickému Životu.

Ráda Ti budu vlídným přístavem, kam složíš svou někdy těžkou hlavu. Nabízím hlas, který pohladí. Uši, co vyslechnou. Ruce, které obejmou. A Srdce, jež Dává i Přijímá, Co Jest.

Děkuji, že Jsi.

Tvá Lenka, 39 let, vyšší štíhlá hnědovláska

Frýdek-Místek

majda-lenka@centrum.cz


Vaše nabídky (1) zasílejte na: seznamka@vegetarian.cz

Poznámka: odpovědi inzerentům prosím zasílejte přímo na jejich adresy. Nově uvádíme i datum vložení inzerátu - starší inzeráty mohou být již neaktuální. Pokud váš inzerát již není aktuální, zašlete prosím email o zrušení inzerátu.