receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitvegetarian.cz
vegetarian.cz

Seznamka


Seznamka Vegan: Jsem jdoucí vědomou cestou přitahován vlastním nitrem, ke Zdroji. Jsem ale i člověk a nemohu přehlížet své lidské vlastnosti, které mě táhnou do blízkého přátelství, partnerství, otcovství, důvěře, opoře, lidské lásky, něhy a opravdové blízkosti.

Už vím že nemohu po druhém nic chtít a na čemkoliv lpět. Také nemohu a nebudu vůbec jiný než jaký jsem. Rád bych žil ve zdravém, svobodném, klidném a doplňujícím partnerství založené na společných hodnotách a vzájemné sympatii. S dětmi, i nevlastními, bych rád vycházel jako s rovnými partnery, místo nadřazenecké výchovy a rád bych je podporoval ve vlastní zvídavosti a kreativitě, namísto je nechat deformovat školstvím.

Žádný beton a asfalt, ale tráva a les. Pokud se mám popsat, tak jako malý vzrůstem a mladý duchem, vlasy hnědé, oči modré, vousatý. Svobodný, nezatížený, soběstačný, chudý, skromný, hodný, vyrovnaný, otevřený a citlivý. Narozen před 37 lety ve znamení vah. Teď dlouho samotář ale s citem pro partnerství rodinu a děti.

Pokud to jde tak vegan, výjimečně vegetarián. Bez televize, main-streemu, fotbalu, alkoholu, drog, kouření a farmac.léků. Čaj mám pořád rád ;) Moje názory a zájmy se dají vytušit z mého Youtube kanálu: Dlouhé psaní mě nebaví, krátké setkání vše vyjasní: ...Když se ti dva potkali, tak se chechtali a chechtali.

Radovan

ziju.na.zemi@seznam.cz

Vaše nabídky (1) zasílejte na: seznamka@vegetarian.cz

Poznámka: nabídky (1) na inzerci, odpovědi inzerentům prosím zasílejte přímo na jejich adresy.