receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitvegetarian.cz
vegetarian.cz

Seznamka


Seznamka 

Dobrý den,

chci se seznámit se svobodným, nezadaným hochem ve věku od 27-mi do 40-ti let, jsem vegánka,přecházející postupně na vitariánství, samozřejmě nekuřačka, abstinentka, nepiji kafe.

Pracuji jako pilotka instruktorka sportovních letadel, jsem zdravá, spolehlivá, slušná, pohodová, věrná, zodpovědná, tvořivá, pracovitá, realisticky pozitivního přístupu k životu. Miluji život, budování, vzdělávání, hodné a slušné lidi, lidi kteří druhým nezávidí a netrápí je kvůli drobnostem.

Žijeme jen jednou, život je krásný a važme si jej jakožto největšího daru, stejně, jako rodiny, přátel, lidí kolem sebe, kteří stále tvoří. Říká se, že rodina je základ státu.... zda státu, o tom se tu nebudu rozepisovat, ale je to v našem životě jediná skutečná jistota, nikdo, ani stát nás lépe nezabezpečí, neochrání, než přístav rodiny.

Baví mě vytváření rodinných firem, mám s tím ty nejlepší zkušenosti, velice to rodiny přirozeně pojí, tmelí. Jsem původem Židovka, pokud je partner stejného původu, uvítám to Zatelefonuj mi na 606 555 867, můj e-mail je : dynamicspeed@seznam.cz, nebo starinek@seznam.cz, jeden e-mail je soukromý, druhý do práce. Jsem na netu zřídka, je lepší mi zatelefonovat, je to rychlejší a v pohodě

Eva

Vaše nabídky (1) zasílejte na: seznamka@vegetarian.cz

Poznámka: nabídky (1) na inzerci, odpovědi inzerentům prosím zasílejte přímo na jejich adresy.