receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitvegetarian.cz
vegetarian.cz

Nová soutěž o knižní novinku:

Darujme si zdraví z vlastní zahrady

Dnes 27.3.2017 byla vyhlášena soutěž o novou knihu :

autorka Hanka Sekulová
Darujme si zdraví z vlastní zahrady

Hanka Sekulová pochází z Bratislavy, vystudovala vysokou zemědělskou školu v Nitře, propaguje zdravý životní styl a zabývá se přírodními systémy a permakulturou.

Na otázku, proč se rozhodla předávat své zkušenosti, říká: „Protože bych ráda změnila svět kolem sebe. Spousta lidí je uvězněná v klasických stereotypech a neví, že se věci dají dělat i jinak. Někteří to ani nechtějí, ale jiní by i chtěli, jen nevědí jak.

A do nich možná tato kniha zaseje semínko, které začne klíčit a růst, až si jednoho dne řeknou, že to zkusí také dělat jinak. Bez chemie a v souladu s přírodou. Protože pouze v souladu s přírodou je život náš i našich dětí udržitelný. Ukážu vám, jak některé věci fungují a mohou fungovat.

Nebudu teoretizovat, všechno, co je v knize napsané, jsem vyzkoušela, ochutnala, vypěstovala, zažila a nakonec zapsala. Hodně jsem experimentovala a pozorovala přírodu, abych nakonec dospěla k poznání, že příroda je ve všem dokonalá taková, jaká je.“

Vydává Euromedia Group, a.s., ESENCE


Euromedia Group, a.s., ESENCEVylosováni budou 3 výherci.

Tato soutěž je na duben 2017 :-)


K zařazení do slosování stačí na této stránce vyplnit emailovou a poątovní adresu a odpovědět na otázku :-)


V případě výhry vám bude na tuto adresu zaslána výhra.
Můžete soutěžit každý den (pravidla to umožňují).

Prosím věnujte pozornost řádnému vyplnění (hlavně Vaąí e-mailové adresy, abychom Vám v případě výhry mohli zaslat zprávu).

Váą E-mail*:
Vaąe jméno a adresa,
(přesná adresa pro zaslání výhry)*
Který rozhovor na Vegetarian.cz vás nejvíce zaujal?

* vyplnění je podmínkou zařazení do soutěže. Piąte prosím s diakritikou (háčky, čárkami atd.) je to pro poątovní doručení výhry.