receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitvegetarian.cz
planetveggie.com
zpět

Zajímavé akce a události z oblasti vegetariánství a zdravé výživy.

Jóga v denním životě Hranice Vás srdečně zve na

Ozdravný program s jógou a živou stravou

do Střílek na Moravě.

Je to malá vesnička v okrese Kroměříž ležící uprostřed malebné přírody chřibské pahorkatiny. Střílky mají své historické památky. Dominantou je renesanční zámeček, kde se právě nachází jógové středisko - Maháprabhudíp ášram. Součástí areálu je velký park a zahrada.

Je to ideální místo pro chvíle odpočinku, pro regeneraci psychických a fyzických sil. Po dobrých zkušenostech z minulých let Vám nabízíme kurz "Ozdravný program s jógou a živou stravou".

Základem kurzu je praxe jógových technik - ásány, dechová cvičení, koncentrace, meditace, satsang. Cvičení jsou volena tak, aby je zvládl každý. Součástí programu jsou vycházky do přírody. Harmonizační účinky jógy doplňujeme v našich kurzech živou stravou. Ta je vhodná především v letním období, kdy výrazně přispívá k regeneraci organismu a zvyšuje celkovou vitalitu.

Tento přirozený způsob stravování Vám umožní rozšířit si a zpestřit jídelníček. Živou stravou můžete příznivě ovlivnit svůj celkový zdravotní stav.

Velmi dobré zkušenosti s živou stravou mají z minulých ročníků Ti , kteří trpí bolestmi kloubů a páteře, revmatickými chorobami, častými záněty dýchacích cest, nadváhou, vyšší hladinou cholesterolu, vysokým krevním tlakem, dýchacími potížemi.

Tento pobyt se doporučuje též těm, kteří mají zdravotní problémy s alergií, onemocněním kůže a různými virovými onemocněními.

Můžete se zbavit své drogové závislosti na kávě, cukru, koření apod.. Během celého pobytu budou podávány pouze pokrmy, které nejsou tepelně zpracovány a neumožňujeme dospělým ani dětem náhradní způsob stravování. Poznáte teorii a praxi živé stravy. Prakticky zvládnete přípravu a úpravu pokrmů z různých druhů čerstvého ovoce, zeleniny, luštěnin, obilovin, mléka a semen.

Ubytování je zajištěno ve čtyř až osmilůžkových pokojích. Upozorňujeme, že kurzy nejsou vhodné pro psychicky labilní osoby užívající léky a jinak těžce nemocné.

16.9. - 22.9.2000

Ozdravný program s jógou a živou stravou

Dospělí : 2.100, - Kč

-s vlast. spacím pytlem : 1.990, - Kč

Děti 6 - 15 let : 1.100, - Kč

-s vlast. spacím pytlem : 990, - Kč

13.10.2000 - 15.10.2000

Víkendový pobyt pro dospělé a rodiče s dětmi

Tento kurz je určen pro dospělé a rodiče s dětmi se zdravotními problémy, kteří si chtějí odpočinout a zlepšit svůj zdravotní stav. Děti: Mají svůj program, třikrát denně živou stravu, pobyt na čerstvém vzduchu, vycházky do přírody, hry, jógová cvičení pro děti, relaxace. Dospělí: Mají svůj program skládající se z praktického zvládnutí přípravy a úpravy pokrmů živé stravy, z jógových cvičení, meditace, relaxace, vycházek do přírody a satsangu.

Cena víkendu:

Dospělí s vlast. spacím pytlem : 490,-Kč

Děti 6-15 let s vlast. spacím pytlem : 400,-Kč

Doporučujeme: Absolvovat kompletní na sebe navazující ozdravný program, tzn. zúčastnit se ve všech třech termínech. Účinek bude hlubší, dlouhodobý a pro Vás přínosnější.

Slevy:

Absolvování 2. kurzu 200,-Kč

Kurzy lze platit postupně, každý kurz zvlášť.

V případě zájmu neotálejte s přihláškou a zašlete ji na adresu:

Jóga v denním životě Hranice

Milan Beneš

Hromůvka 1880

753 01 Hranice

tel: 0642/ 203 879

Pokud se domníváte, že se naše nabídka bude líbit i Vašim přátelům, prosím, informujte je.

Případné dotazy sdělte na přihlášce nebo na výše uvedeném telefonním čísle.

Správně vyplněnou přihlášku pošlete a vyčkejte až budou zaslány bližší informace a složenka k zaplacení. Po obdržení složenky jste přijati.Počet účastníků je omezený.