receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitpovídka
povídka na vegetarian.cz
zpět na další příspěvky


Diskuse: proč jsem se Stal(a) - NEstal(a) vegetariánem(kou)

Mili vegetariani.cz, sk...

Slavomirke dakujem za povzbudivu reakciu na moj email. Pomoze to, ked viem, ze (kdesi:) existuju ludia, ktori sa o svoje zdravie zaujimaju a pomahaju mu udrzovat sa v kondicii podobne ako ja.

Uz davnejsie, aj ked po dlhom case stravenom premyslanim a zdovodnovanim, som prisla na to, ze moj zivotny styl nie je nicim, za co by sa malo (a dalo) hanbit, pretoze v tom pripade to nadobuda charakter akejsi podivnej pokutnej cinnosti, zakazovaneho neduhu, odchylky od zdravej normy a tak to nie je, tak preco aj??

My vsetci by sme sa mali naucit zit svoj zivot tak, aby bol co najplnohodnotnejsi a aby stal za to. Nikto nemoze nikomu branit, aby v nasej (dufam, ze dost demokratickej) spolocnosti trpel kvoli svojmu snazeniu robit veci lepsie, najma vtedy ak pritom neposkodzuje seba a druhych. Moje veganstvo je pre mna prijemnym a sirokym polom posobnosti v oblasti vlastnych dobrych pocitov, pocitov uspokojenia, zdravia a sily.

To prajem kazdemu. A tiez prajem vela chapavych alebo aspon tolerantnych okolozijucich ...

Lusy






Příspěvky do diskuze "Proč jsem se stal vegetariánem" zasílejte ZDE


UPOZORNĚNÍ

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce.

Copyright (c) 2000-2006 Vegetarian.cz