receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitpovídka
povídka na vegetarian.cz
zpět na další příspěvky


Diskuse: proč se chci stát vegetariánem(kou)


Rada bych prispela do vaseho fora :Proc jsem se stala vegetariankou? Musim rici, ze sem se ji stala pred rokem a pul, ve svych 17. ze dne na den. Uz od malicka jsem mela rada zvirata, asi proto, ze sem z maleho mesta a zvirat bylo vsude plno. Snazila jsem se jim ruzne pomahat,ale nikdy mi nedoslo, ze je vlastne mam i na taliri. Kolem 16. jsem se zacala zabyvat pokusy na zviratech a v 17. jsem poprve na internetu videla fotky z jatek.

Bylo rozhodnuto. Ze strany okoli jsem se nedockala prilisneho pochopeni, ale v soucastnosti si jiz zvykli a prizpusobuji mi jidelnicek. Musim rici, ze mi maso vubec nechybi, ani v nejmensim. Bohuzel nemam zadne pratele vegetariany, proto jsem si o tom ani nemela s kym popovidat. Jak uz jsem rekla, rodina mi vysla vstric, setkala jsem se ale i s pristupem jistych lidi, ktery mi vyrazil dech. Byla jsem oznacena i za hysterickou vegosku, nenormalni bilozravku apod. To me dost mrzelo. Nechapu takove lidi, copak oni v sobe nemaji zadny cit? Zvirata sou cast potravniho retezce. Tecka. Vic se tim nezabyvat. To me umi nastvat.

A mozna i kvuli takovym lidem ja jsem vegetariankou. Vsem ostatnim vskazuju, vydrzte, zviratka za to stoji.

diky B.


Příspěvky do diskuze "Proč jsem se stal vegetariánem?" zasílejte ZDE