receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitvegetarian.cz
vegetarian.cz

Seznamka


Seznamka 

inzerát vložen 21.6.2020Ahoj,

(English further down)

hledám parťáka, vegana s dobrým vztahem ke zviřátkům, je nás víc Pejskové, kočičky ... Bydlíme v lese, do civilizace jezdím za prací a ráda se vracím zpátky do lesa za mou smečkou.

JÁ:
Jsem dospělá ženská, relativně spokojená sama, mám ráda klid, nepotřebuju rozruch v životě. Čtu, medituju, starám se o zahrádku, učím se pěstovat ovoce a zeleninu.
Nemám televizi, nepiju alkohol, nekouřím, jím víceméně syrovou stravu, ale ne dogmaticky, občas mám chuť na něco uvařeného a vařím dobře.

TY:
Ráda poznám hodného slušného chlapa, který má podobné hodnoty jako já. Věk je pro mě nedůležitý. Mně je 40, cítím se a vypadám na 30. Nepotřebuju se vdávat, mít děti, ani do žádného zásadního vztahu se neženu, všechno má svůj čas.

Nepotřebuju s někým být, jen abych nebyla sama, samotu zvládám velmi dobře. Do začátku si ráda s někým posedím u čaje a vyslechnu o jeho životě, zkušenostech, pohledech na svět kolem nás.

Hezký den

Nina

little.step.nina@gmail.com

Hi,

I am looking for a partner, vegan with love for animals, we are quite a herd Dogs, cats ... We live in the forrest, I go "hunt" into the civilisation and love to come back to the forrest to be with my family.

ME:
I am grown up, quite happy to be on my own, I enjoy calm environment, don't need rush in my life. I read, meditate, take care of the garden, try to grow things. I have no TV, don't drink, smoke, eat mostly raw, but I do get a taste for something cooked every once in a while, and I am a good cook.

YOU:
I would like to meet a kind genuine man, who has similar values like I do. I don't care for age, I am 40, but look and feel 30. I am not looking for a husband, to have kids or anything like that really, I believe to have something good going, it will take time.

I don't need to be with someone just to not be alone, I am quite good at that. For starters I will be happy to have a tea and chat about your life, experience, views on things around us.

Have a lovely day

Nina

little.step.nina@gmail.comVáš text inzerátu pro zveřejnění zasílejte na: seznamka@vegetarian.cz

Poznámka: prosím zasílejte text inzerátu s diakritikou :-)

Odpovědi na uveřejněné inzeráty, prosím zasílejte přímo na jejich emailové adresy uvedené na konci inzerátu.

Inzerát musí obsahovat jméno nebo přezdívku, věk, město, nebo alespoň kraj.

Nově uvádíme i datum vložení inzerátu - starší inzeráty mohou být již neaktuální. Pokud váš inzerát již není aktuální, zašlete prosím email o zrušení inzerátu, počítejte prosím s tím, že nebude smazán ihned...